termofloor logo
Firmy budowlane

Termo Floor

0 45

Marzysz o tarasie przy swoim domu? A może Twoje myśli krążą wokół pragnienia spędzenia wolnego czasu w romantycznej altanie? Dzięki działalności firmy Termo Floor już niedługo możesz cieszyć się słonecznym popołudniem spędzanym na własnym tarasie.

Termo Floor zajmuje się realizacją projektów tarasów i elewacji z wykorzystaniem desek drewnianych i kompozytowych. Wykonuje także pergole, altany, ławki i inne konstrukcje drewniane. Atutem firmy jest specjalistyczne doświadczenie, a także bogata oferta, wśród której znajdują się deski z thermodrewna. Ten rodzaj drewna powstaje dzięki poddaniu drewna obróbce technicznej. Thermodrewno jest bezpieczne dla środowiska, a jego właściwości sprawiają, że jest materiałem niezniszczalnym.

Thermodrewno jest stabilne wymiarowo i odporne na czynniki zewnętrzne. Nie wypacza się, izoluje ciepło i nie nagrzewa się, a ponadto nie uczula. Jest więc nie tylko przyjazne środowisku, ale także alergikom.


 

Zobacz dane firmowe:


Lokalizacja: ul. Witebska 1A, 85-759 Bydgoszcz

Kontakt mailowy: biuro@termofloor.pl

Kontakt telefoniczny: 786 297 887

Adres strony internetowej: termofloor.pl

Zdjęcia z robót budowlanych:

Autor artykułu - 

Redakcja

Opisujemy to co jest najważniejsze w budownictwie. Publikujemy wartościowe aktualności, ceny materiałów, recenzje sprzętów oraz opinie o firmach. Temat budownictwa nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Napisz komentarz →

Twój e-mail nie będzie publiczny. *

Przedstaw się (wymagane)

Podaj swój adres mailowy (wymagane):