Firmy budowlane

Transport Brique Development

66

Budownictwo wymaga także specjalistycznego transportu bez którego żadna budowa nie ma racji bytu – i tutaj naprzeciw oczekiwaniom wychodzi Brique Development.
Dostarczanie materiałów budowlanych czy transport maszyn na miejsce budowy należy do podstaw logistycznych dla każdej większej czy też mniejszej budowy. Dzięki sprzętowi od BD udaje się zrealizować szybko i bez przeszkód te cele i zadbać o bezproblemowy przebieg prac budowlanych.

Firma ta powstała kilka lat temu we Wrocławiu i od swojego założenia działa jako zaufany partner dla firm budowlanych. Dzięki zaangażowaniu współpracowników udaje się zaoferować klientom nowoczesne rozwiązania transportowe, które są szyte na miarę. Bez względu na rodzaj budowy czy jej rozmiar udaje się zaoferować tej firmie pasujące rozwiązania. Dzięki temu klienci otrzymują możliwość skorzystania z w pełni profesjonalnych usług.


Zobacz dane firmowe:


Lokalizacja: ul. Szarotkowa 6, 55-093, Kiełczów

Kontakt mailowy: kontakt@bdtransport.pl

Kontakt telefoniczny: +48 737 484 182

Adres strony internetowej: http://bdtransport.pl

Autor artykułu - 

Redakcja

Opisujemy to co jest najważniejsze w budownictwie. Publikujemy wartościowe aktualności, ceny materiałów, recenzje sprzętów oraz opinie o firmach. Temat budownictwa nie ma dla nas żadnych tajemnic.