Aktualności

Świat BHP — co w ofercie posiada największy sklep BHP w Bydgoszczy?

0 54

Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Zamieszkuje tam ponad 340.000 osób i prowadzone jest wiele różnorodnych biznesów. Znaleźć można w nim kilka sklepów, które zajmują się dostarczaniem środków ochrony osobistej, jednak na ich tle wyróżnia się największy z nich, czyli Świat BHP, który zlokalizowany jest ul. Fordońskiej 239. Co ma w ofercie? Jakie usługi dodatkowe świadczy?

Oferta sklepu BHP Świat BHP

Prowadzenie największego w mieście sklepu BHP to nie lada wyzwanie. Konieczne jest posiadanie szerokiego asortymentu, by móc zapewnić kompleksowe wyposażenie przedsiębiorstw z wielu branż. Wybór środków ochrony indywidualnej oraz innych produktów w bydgoskim Świecie BHP jest naprawdę ogromny. Często wybierana tu grupa artykułów, które niezbędne są w wielu przedsiębiorstwach to rękawice ochronne. Znaleźć można modele: antyprzecięciowe, dziane, tekstylne, jednorazowe, ocieplane, spawalnicze, chemiczne, antystatyczne, powlekane, skórzane oraz specjalistyczne. Na specjalną uwagę zasługują także zarękawki ochronne.

W sklepie znaleźć można także szeroki wybór butów roboczych i ochronnych (trzewików, półbutów, sandałów), które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zabezpieczenie stóp pracowników. Dbając o bezpieczeństwo w wielu firmach, konieczne jest stosowanie kasków i hełmów roboczych. Ich szeroki także wybór znaleźć można w asortymencie sklepu Świat BHP.

Ponadto w ofercie znajdują się:

  • odzież robocza,
  • nauszniki i ochronniki słuchu,
  • gogle i okulary
  • maski ochronne oraz antysmogowe.

W sklepie znaleźć można także wiele artykułów BHP, takich jak: pachołki drogowe, sprzęt asekuracyjny, znaki i tablice BHP, wyposażenie przedsiębiorstwa (gaśnice, apteczki etc.) oraz środki czystości BHP — mydła, pasty.

Trzeba przyznać, że asortyment sklepu robi wrażenie.

Co wyróżnia produkty ze sklepu Świat BHP?

Jak można zauważyć, sklep BHP Świat BHP w swojej ofercie posiada szereg produktów, które pozwalają na kompleksowe wyposażenie pracowników we wszelkie niezbędne środki ochrony indywidualnej oraz odzież. Warto jednak wiedzieć, że to nie wszystkie zalety, które przyciągają klientów do tego miejsca. Wielu z nich docenia także wysoką jakość oferowanego asortymentu. Są to artykuły BHP renomowanych, wiodących na świecie producentów. Wykonane są one z dbałością o najdrobniejsze detale, by zapewnić użytkownikom pełne bezpieczeństwo. Co ważne cena oferowanych produktów jest adekwatna do ich jakości.

Dodatkowe usługi świadczone przez bydgoski sklep BHP Świat BHP

Szeroki wybór artykułów BHP wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie to nie jedyne z wyróżników sklepu Świat BHP. Firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, umożliwia wykonanie na wybranych produktach z oferty nadruku techniką sitodruku lub haftu. To doskonały sposób na dodatkową promocję swojego przedsiębiorstwa. Świat BHP oferuje wykonanie wzoru nawet na 1 sztuce odzieży roboczej. Klienci doceniają szybką realizację tego typu zamówień.

To jednak nie wszystko! Warto wiedzieć, że sklep Świat BHP oferuje swoim klientom darmową dostawę do firm na terenie Bydgoszczy i okolic! Pozwala to nie tylko na zaoszczędzenie czasu, ale i pieniędzy. Ponadto zamówienia realizowane są bardzo sprawnie. Możliwe jest otrzymanie potrzebnych artykułów BHP już nawet samego dnia.

Autor artykułu - 

Redakcja

Opisujemy to co jest najważniejsze w budownictwie. Publikujemy wartościowe aktualności, ceny materiałów, recenzje sprzętów oraz opinie o firmach. Temat budownictwa nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Napisz komentarz →

Twój e-mail nie będzie publiczny. *

Przedstaw się (wymagane)

Podaj swój adres mailowy (wymagane):