Panele szklane InOutPrint
Wnętrza

Drukowanie na panelach – jak to wygląda?

67

Najnowszym zamiennikiem zwykłych płytek ceramicznych są panele szklane. Jak sama nazwa wskazuje – są wykonane ze szkła, na którym znajdują się różne kompozycje. Panele szklane są innowacyjnym rozwiązaniem dla łazienek, czy kuchni.

Rewelacyjne panele do Twoich wnętrz

Dzięki nowoczesnej technologii każdy ma teraz możliwość urządzić własną łazienkę według swojego stylu. Na panelach szklanych można zastosować aranżację według gustu danej osoby. Panele są niezwykle wygodne w użyciu. Na dodatek nigdy nie stracą blasku. Zawsze będą wyglądać jak nowe. Możliwe jest to przez zastosowanie technologii druku UV. Szklane panele górują nad płytkami ceramicznymi, gdyż są mniej podatne na zabrudzenia, a co najważniejsze – nie posiadają fug. Bardzo często fugi się zabrudzają i trudne jest, aby wróciły one do wyglądu sprzed lat. Panele można zastosować także w salonie, czy pokoju dla dzieci. Bez problemu mogą pełnić funkcję obrazów w naszym pokoju gościnnym.

Szklane szaleństwo w kuchni

Panele do szaf InOutPrint

Największą zaletą jest ich trwałość i łatwość zamocowania. Można to zrobić za pomocą kleju lub mocnej taśmy dwustronnej. Panele szklane w projektowaniu kuchni są coraz bardziej popularne w Europie jak i na świecie. Według wielu prognoz za kilka lat płytki ceramiczne przestaną mieć miejsce bytu, w miejsce ich będą sprzedawane jedyne panele szklane, gdyż jest to całkiem inna epoka pod względem komfortu, wyglądu i niezawodności, która jest potrzebna w naszym życiu. Dlaczego warto postawić na panele szklane? Nie jesteśmy skazani na gotowe wzory tak jak w płytkach ceramicznych. Od nas zależy jak będzie wyglądać nasza kuchnia, salon, czy łazienka. Możemy sobie zażyczyć na panelach nawet własne zdjęcia rodzinne – z wakacji, podróży, ze ślubu. Dla młodego fana sportu na panelach może pojawić się ulubiony piłkarz, stadion, bądź zdjęcie klubowej drużyny. Wszystko zostaje w rękach zainteresowanego. Istnieje multum możliwości, wystarczy pomysł, kreatywność i chęć bycia oryginalnym. Każdy kto odwiedzi dom z panelami szklanymi będzie chciał takie coś zastosować w swoim.

Druk kreatywny – gdzie go zdobyć?

Panele tworzą świetny klimat w domu – połączenie nowoczesności oraz pomysłowości. Jeszcze nigdy nie było takich możliwości. Z roku na rok coraz więcej osób stawia na takie rozwiązania. Panele szklane spełniają marzenia i upiększą każdy dom. To innowacyjny pomysł dla ludzi z klasą, którzy nie chcą mieszkać w zwykłym domu. Chcą, aby ich dom miał coś, co go wyróżnia i cieszy oko. Szklane panele to przyszłość wystroju wnętrz każdego domu.

Autor artykułu - 

Redakcja

Opisujemy to co jest najważniejsze w budownictwie. Publikujemy wartościowe aktualności, ceny materiałów, recenzje sprzętów oraz opinie o firmach. Temat budownictwa nie ma dla nas żadnych tajemnic.