Budowa dróg

Budowy dróg w Polsce

0 27

Wielu ludzi wciąż uważa, że Polska to najbardziej podziurawiony kraj. Mowa oczywiście o dziurawych drogach.

W pewnej części to prawda – wciąż możemy spotkać drogi, które mają więcej dziur niż asfaltu, ale trzeba dostrzec starania firm, które remontują i budują drogi w Polsce. Powstaje coraz więcej autostrad, w ciągu kilku nadchodzących lat ich łączna długość ma się zwiększyć kilkukrotnie, w stosunku do tego, co mieliśmy 10 lat temu. Pozwoli to podróżujących przekraczać województwa w szybszym czasie, do Polski ściągnie więcej mobilnych turystów, którzy lubię podróże samochodowe lub „przyczepowe”. Mowa zwłaszcza o turystach z Francji, Hiszpanii czy Anglii, którzy uwielbiają podróżować po Europie ciągnąc za swoim suvem przyczepy mieszkalne.

Road To Death Valley

Drogi lokalne, wojewódzkie czy powiatowe również są w lepszym stanie niż jeszcze kilka lat temu. Jest ich więcej, są szersze, można po nich podróżować bezpiecznej. Drogi coraz częściej są ogrodzone barierkami, które mogą zmniejszyć skutki potencjalnych wypadków. Budowane są wielkie rozjazdy, dobrze oznakowane i bezpieczne także dla pieszych. Oby tak dalej.

Autor artykułu - 

Redakcja

Opisujemy to co jest najważniejsze w budownictwie. Publikujemy wartościowe aktualności, ceny materiałów, recenzje sprzętów oraz opinie o firmach. Temat budownictwa nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Napisz komentarz →

Twój e-mail nie będzie publiczny. *

Przedstaw się (wymagane)

Podaj swój adres mailowy (wymagane):